Akınsoft Bölge Bayii


Eranet Bilgi İşlem

Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında IT sektöründeki gelişmeye paralel olarak çalışmalarına başladı bu tarihten itibaren, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, IT sektöründeki faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Sektörde'ki Öncü ve deneyimli firmalarla iş ortaklığı modeli ile Proje Bazlı, Çözüm Ortaklığı ve Bayilik modelleri gibi birkaç farklı oluşumla Ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Müşteri portföyümüzde gerek kamu kurumları gerek özel sektörlerin deneyimli firmaları ile ticari faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Eranet Bilgi İşlem, Dünyanın önde gelen yazılım markalarından olan Yerli ve Milli Yazılım Firması AKINSOFT Yazılım ve AKINROBOTICS’ in Çözüm Ortaklığını 2007 Yılından itibaren aralıksız sürdürmektedir, Satışını yapmakta, olduğumuz Sektörel ve Kobi Yazılımları ERP ve MRP yazılımları konusunda yazılım destek - teknik destek ve yazılım geliştirme faaliyetleriyle birlikte proje çözümlerini üretmektedir.

Programlarımız

AKINSOFT Hakkında

"Türkiye'nin Vizyonu"

Biz AKINSOFT`uz

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedefle Biz AKINSOFT olarak kurulduğumuz gün 28 yıllık vizyonlarımızı belirledik.
2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla tamamlayan firmamız, 2023 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını AKINSOFT yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.
Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, Bayi Ağı'mızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. AKINSOFT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.
Biz, Çözüm Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Son Kullanıcılarımıza kısacası AKINSOFT Ailesi'ne inanıyoruz. Biz 23 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

Ayrıntılı bilgi için: www.akinsoft.com.tr