Akınsoft Bölge Bayii


Sayfa Gösterim Sayısı: 1022

AKINSOFT Wolvox Mobil Satış

PDAdan kaydettiğiniz siparişlerinizi ve faturalarınızı online ve offline olarak Ön Muhasebe modülüne aktarımda kullanabilirsiniz.


Kampanya Detayları:

Modüller
Wolvox Mobil Satış programı ile tam entegrasyonlu, fatura ve siparişlerinizi toplamakta ihtiyacınız olan modülleri içermektedir.

Genel Özellikler
* PDA larda çalışan mobil satış programlarının merkez veritabanı ile iletişimini ve veri alıp göndermesini sağlar. 

(Kullanilacak PDA lar en az 240 X 320 çözünürlükte ve minimum Windows Mobile 5.0 veya Windows CE 5.0 işletim sistemine sahip olmalıdır.) 

Raporlar; 
İçerisinde birçok hazır rapor ve form bulunan Wolvox'un rapor uyarlama aracı sayesinde mevcut ve yeni tasarlanacak raporlara yeni filtreler eklenebilir, çeçitli yazı biçimleri, fontlar ve renk kullanılabilir. 

Veri Aktarımı; 
Wolvox, veri aktarım özelliği transfer modülü sayesinde tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsolidasyonu sağlar. Terminal-Server alt yapısı ile online çalışma şekilleri desteklenir. 

Windows Uyumluluğu; 
Wolvox ile gelen tam Windows uyumunun sağladığı avantajlar, AKINSOFT'un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlar. 

İlişkisel Veritabanı; 
Wolvox SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir. 

Kullanıcı Yetkilendirme; 
Wolvox kullanıcılara tanınan çok seviyeli erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler. Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum), her kullanıcıya, şirket bazında modül ve menü seçeneklerine erişim haklarını tanımlayabilir. Kayıtların kimin tarafından değiştirildiği sistemden öğrenilebilir. Ayrıca silinen kayıtları yetkili oturumu ile geri alma imkanı sağlar 

Wolvox ile daha verimli çalışmak, karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak artık çok kolay. 
 

  • PDA üzerinden yeni cari ve stok kaydı olușturabilir veya programda kayıtlı cari – stok kayıtlarına ulașabilir,
  • Müșterinin kendi lokasyonundan sipariş alabilir,
  • Carilerden tahsil edilen tutarların hareketlerine ve borç/alacak bakiyelerine ulașabilir,