Akınsoft Bölge Bayii


Sayfa Gösterim Sayısı: 1417

Wolvox ERP

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)


Kampanya Detayları:

Elektrik -Elektronik, Telekomünikasyon, Bilişim Teknolojileri, Döviz Büroları, Otomotiv, Sigortacılık, Marketler, Tekstil ve Mağazacılık, Maden, Cafe, Bar, Lokanta, Büfe, Restoran, İnşaat, Taşıma, Gıda, Üretim, Turizm, Mali Müşavirler ve daha birçok iş kolunda güvenle kullanılmaktadır.”

 

AKINSOFT WOLVOX ERP; içerdiği Muhasebe & Finans yönetim sistemi ile ön muhasebe ve genel muhasebe sistemi kullanan bütün işletmelere hitap etmektedir. Elektrik-elektronik firmaları, telekomünikasyon şirketleri, bilişim teknolojileri, döviz büroları, otomotiv firmaları, sigortacılık firmaları, marketler, tekstil ve mağazacılık sektörü, maden sektörü, inşaat sektörü, taşıma sektörü, gıda sektörü, üretim sektörü, turizm sektörü ve mali müşavirler AKINSOFT WOLVOX Programı kullanarak işletmelerindeki tüm departmanları kontrolleri altına alabilecekler.

 

AKINSOFT WOLVOX Ön Muhasebe programı içerisinde yer alan modüller şu şekildedir;

Yetkili , Analiz, Cari-1, Cari-2, CRM, Kasa, Stok-1, Stok-2, Seri - Lot, Kartoteks, Depo, Lokasyon Yönetimi, MRP, Fason Takibi, Basit Üretim, Çek / Senet, Tüp Su, Fatura, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Taksit Takip, Servis, Banka, Döviz Takip, Döviz Bürosu, Pazarlama, Zincir Pazarlama, Bonus Sistemi, Transfer, Restaurant, Şube Sistemi, İkincil Veri tabanı Kullanımı, Offline Çalışma Sistemi, SMS, Notlar, Yardım.

 

  • AKINSOFT WOLVOX ERP E Business programı içerisinde kullanmakta olduğunuz tüm raporların standart bir takım özellikleri bulunmaktadır.
  • MSSQL Optimizasyon MSSQL Server 2008 sürümü ve üzeri versiyonlarda kullanılabilir ve Firebird veri tabanı desteğinden faydalanabilir
  • Unicode Evrensel Kodlama Tekniği dil desteği sayesinde tüm dünya dillerine uyumluluk özelliğinden faydalanabilir